Hedmark Skøytekrets

Sub-Headline with different font, across two lines as example...

Lorem ipsum dolor sit amet, ferri lucilius platonem cu pri, nec congue placerat efficiantur at, te eam novum labore fuisset. Qui an eirmod ancillae. Eu commodo labitur his. Utinam aliquid imperdiet an cum. Assueverit consectetuer usu ad, nusquam.

Hedmark skøytekrets

Sub-Headline with different font, across two lines as example...

Lorem ipsum dolor sit amet, ferri lucilius platonem cu pri, nec congue placerat efficiantur at, te eam novum labore fuisset. Qui an eirmod ancillae. Eu commodo labitur his. Utinam aliquid imperdiet an cum.

Nyheter

Løpere fra Hedmark Skøytekrets til World Cup

Norges Skøyteforbund har tatt ut følgende løpere til World Cup (1 og 2) i Obihiro 16.-18.11.2018 og Tomakomai 23.-25.11.2018.
Av de uttatte løperne er Martine Ripsrud fra Stange SK.

Kvinner
Ida Njåtun, Asker SK, Hege Bøkko, Hol IL, Martine Ripsrud, Stange SK, Anne Gulbrandsen, Eidsvold TF, Ragne Wiklund, Aktiv SK, Sofie Karoline Haugen, Sandefjord SK, Camilla Lund, Leinstrand IL

Herrer
Håvard Lorentzen, Fana IL, Håvard Bøkko, Hol IL, Sverre Lunde Pedersen, Fana IL, Sindre Henriksen, Fana IL, Allan Dahl Johansson, Aktiv SK, Simen Spieler Nilsen, Arendal SK, Johann Jørgen Sæves, Båstad IL, Henrik Fagerli Rukke, Hol IL, Bjørn Magnussen, Spk Falken

Norges Skøyteforbund har tatt ut løpere som skal representere Norge i junior/Neo-senior World Cup i Polen 24. og 25. november 2018.
I denne troppen er Nord-Odal IL meget sterkt representert, med Hallgeir Engebråten, Tobias Fløiten, Gina Engebråten og Sarah Marie Sanderud samt k Høiby, Kongsvinger SK.

Junior Menn
Hallgeir Engebråten, Nord-Odal IL, Tobias Fløiten, Nord-Odal IL, Peder Kongshaug, Stavanger Sandnes SK, Erik Resell, Spk Falken, Isak Høiby, Kongsvinger SK

NeoSenior Menn
Kristian S. Reinton, Hol IL, Odin By Farstad, Spk Falken, Vetle Stangeland, Tønsberg Turn, Magnus Bakken Haugli, Jevnaker IF, Kristian G. Ulekleiv, Gjøvik SK

Junior Kvinner
Ane By Farstad, Spk Falken, Julie Nistad Samsonsen, Fana IL, Gina Engebråten, Nord-Odal IL, Sarah Marie Sanderud, Nord-Odal IL, Marthe Bjerkreim Furnèe, Asker SK

Trener/lagleder: Camilla H. Farestveit og Jonas Bekken

Løpere fra Hedmark Skøytekrets til World Cup

Norges Skøyteforbund har tatt ut følgende løpere til World Cup (1 og 2) i Obihiro 16.-18.11.2018 og Tomakomai 23.-25.11.2018.
Av de uttatte løperne er Martine Ripsrud fra Stange SK.

Kvinner
Ida Njåtun, Asker SK, Hege Bøkko, Hol IL, Martine Ripsrud, Stange SK, Anne Gulbrandsen, Eidsvold TF, Ragne Wiklund, Aktiv SK, Sofie Karoline Haugen, Sandefjord SK, Camilla Lund, Leinstrand IL

Herrer
Håvard Lorentzen, Fana IL, Håvard Bøkko, Hol IL, Sverre Lunde Pedersen, Fana IL, Sindre Henriksen, Fana IL, Allan Dahl Johansson, Aktiv SK, Simen Spieler Nilsen, Arendal SK, Johann Jørgen Sæves, Båstad IL, Henrik Fagerli Rukke, Hol IL, Bjørn Magnussen, Spk Falken

Norges Skøyteforbund har tatt ut løpere som skal representere Norge i junior/Neo-senior World Cup i Polen 24. og 25. november 2018.
I denne troppen er Nord-Odal IL meget sterkt representert, med Hallgeir Engebråten, Tobias Fløiten, Gina Engebråten og Sarah Marie Sanderud samt k Høiby, Kongsvinger SK.

Junior Menn
Hallgeir Engebråten, Nord-Odal IL, Tobias Fløiten, Nord-Odal IL, Peder Kongshaug, Stavanger Sandnes SK, Erik Resell, Spk Falken, Isak Høiby, Kongsvinger SK

NeoSenior Menn
Kristian S. Reinton, Hol IL, Odin By Farstad, Spk Falken, Vetle Stangeland, Tønsberg Turn, Magnus Bakken Haugli, Jevnaker IF, Kristian G. Ulekleiv, Gjøvik SK

Junior Kvinner
Ane By Farstad, Spk Falken, Julie Nistad Samsonsen, Fana IL, Gina Engebråten, Nord-Odal IL, Sarah Marie Sanderud, Nord-Odal IL, Marthe Bjerkreim Furnèe, Asker SK

Trener/lagleder: Camilla H. Farestveit og Jonas Bekken

Storhamar kunstløp skøyteskole

Storhamar kunstløp arrangerer skøyteskole hver torsdag kl 18:00-19:00 i Storhamar ishall.
For mer informasjon se www.storhamar-kunstlop.no/skoyteskole

Image divider with some text

Perfect for a small quote or call-to-action

Kretsinfo

O=Overdommer | S=Starter | T=Tidtaker | D=Dommer | ELT=Elektronisk tidtaking.
Tall for overdommer og starter refererer til nivå.

Á jour pr. desember 2011

Navn O S T D
Gundersveen, Are X X
Johansen, Odd Steinar X X
Kristjansen, Kjetil X X
Løkken, Åshild X X
Mikkelsen, Magne X X
Morud, Åge Jonny X
Nordli, Morten X
Nordli, Randi X X
Rudlang, Kjell X X
Sand, Kåre Arild X X
Svendsen, Olav X X
Vestrum, Erik X
Østgård, Finn X X

Á jour pr. januar 2013

Navn O S T D
Andersen, Bjørn Terje X X
Andersen, Stein 4 X X
Bakkestuen, Olav 2
Boldingh, Wouter 3
Bækkevold, Amund X
Bækkevold, Anne Marit X X
Bækkevold, Aage X X
Ervik, Oddbjørn X X
Ervik, Thormod X X
Flensborg, Eivind X X
Halvorsen, Lorang X X
Hansen, Rita Veslum X X
Holtung, Martin X X
Johansen, Hans X X
Keiserud, Hilde X X
Lien, Josten X X
Lindstad, Kjell X X
Lindstad, Lovise Bratberg X X
Lindstad, Vidar 2 X X
Morstad, Inger X
Nybakk, Ola X X
Nyberget, Lars X X
Nyberget, Bente X X
Otterhage, Magne X X
Ovli, Hans Aleksander X X
Rundgren, Kai 3 X X
Skattum, Trond Iver X X
Stensby, Håvard X X
Stensby, Kristin Wettre X
Strand, Kai I. X
Strand, Rune X
Strandvik, Steinar X X
Straume, Ingvald X X
Wetten, Johs. X X
Aabakken, Inger X X
Aabakken, Vidar X X

Á jour pr. november 2014

Navn O S T D
Andersson, Bjørn X X
Bakke, Sverre X X
Brufladt, Anne Kari X X
Brufladt, Stian X X
Delbekk, Jarle X
Finsrud, John X X
Hansen, Line X
Høiby, Ida X X
Indrøy, Håkon X X
Jevne, Bjarne X X
Lillenes, Geir X X
Lillenes, Kjell X X
Lilleskjæret, Rolf X X
Lysø, Arvid X X
Løvstad, Christoffer X
Løvstad, Trond 2 3
Nybakk, Roar X
Røttum, Lars Helge X X
Sandnesaunet, Kristian X X
Sandnesaunet, Morten X X
Solberg, Eivind X X
Støkker, Øyvind X
Sørensen, Kåre X X
Sørli, Ole 4
Sørli, Ole Hermann 3 1
Sørli, Tone 3 2
Sørli, Torbjørn 3 X X

Á jour pr. november 2014

Navn O S T D
Andreassen, Kjetil X X
Bekken, Åsmund X X
Bothner, Espen X X
Bunes, Ole Jonny X X
Dagfinrud, Arne X X
Dalen, Per Ola X X
Fløiten, Tore X X
Granli, Ole Christian X X
Grinden, Tom-Einar X X
Gruben, Stein X X
Hansen, Kjell X X
Johansen, Kai X
Linnekaste, Aage X X
Lysen, Bo Olaf 4 4 X X
Mellem, Espen X X
Mellem, Oddmund 4 X X
Mengkroken, Tina X
Mengkroken, Widar X X
Milli, Trine X X
Myrholen, Arnfinn X
Nyborg, Arne 4 4 X X
Nyborg, Benny X X
Nyborg, Rolf X X
Nygård, Even 3 X X
Nygård, Gunnar X X
Nygård, Ola X X
Sanderud, Rolf Einar X X
Sannerud, Odd Erik X X
Sand, Bjarne X X
Sand, Morten X X
Stensrud, Terje X X
Vestvold, Jonny X X
Vien, Heidi 3 X X
Vien, Ulf Inge 3 X X
Ødegaard, Svenn Erik X X
Østli, Åge X X
Aasheim, Arild X X

Á jour pr. desember 2011

Navn O S T D
Johansen, Berthel X X
Lysen, Bo Olaf 4 4 X X
Mengkroken, Tine X
Mengkroken, Widar X X

Á jour pr. juni 2014

Navn O S T D ELT
Antonsen, Hans X X
Bjørtomt, Grim X X
Dahl, Emil X
Dahl, Ole X
Dahl, Terje X X X
Engen, Stein Olav X X
Gjestvarn, Trond X X
Hagen, Roger X X X
Hansen, Magne X X
Hansen, Torhild X X
Hauge, Per X
Haugsrud, Stian X
Haugsrud, Svein Håvard X X
Hågensen, Rune X
Hoberg, Arild X X
Johnsen, Morten X X
Julsrud, Erik X X
Julsrud, Turid X X
Lund, Kjell Martin X X
Lund, Kristoffer X X X
Mikkelsen, John X X
Monsen, Åge X X
Nilsen, Henning X X
Nilsen, Stein Gunnar X X
Nordby, Vegard 3 X X
Ripsrud, Arve Henning X X
Vasaasen, Jens 2 3
Øvergaard, Thoralf X X

Á jour pr. november 2014

Navn O S T D
Hindahl, Gunnar Ronny X
Hugudal, Jon Arne 3 X X
Kletvang, Trond X
Olsen, Willy X X
Pedersen, Ove X X
Rokseth, Kjell Arne 4 X X
Rusten, Stig X X
Svee, John Konrad X X
Svee, Liv Randi X
Vingelsgård, Ann Mari X
Vingelsgård, John Magne X X
Aasegaard, Ole Aage X X
Aasegaard, Odd Melvin X X

Man kan ta ett merke i året, og merkene må tas i rekkefølge. Sølv fem ganger kvalifiserer til gulltmerket og gull fem ganger belønnes med en flott statuett.

Sist justert 14.10.04. i samsvar med utviklingen i klassene de siste årene.

400 meter
Gutter Jenter
Gull Sølv Bronse Gull Sølv Bronse
00.45,00 00.47,00
500 meter
Gutter Jenter
Gull Sølv Bronse Gull Sølv Bronse
00.50,50 00.53,50 00.53,00 00.56,00
1000 meter
Gutter Jenter
Gull Sølv Bronse Gull Sølv Bronse
01.48,00 01.54,00 01.58,00 02.04,00
1500 meter
Gutter Jenter
Gull Sølv Bronse Gull Sølv Bronse
02.45,00 02.54,00 02.50,00 02.59,00 03.08,00
500 meter
Gutter Jenter
Gull Sølv Bronse Gull Sølv Bronse
00.47,00 00.50,00 00.53,50 00.49,00 00.52,00 00.55,00
1000 meter
Gutter Jenter
Gull Sølv Bronse Gull Sølv Bronse
01.38,00 01.44,00 01.50,00 01.48,00 01.54,00 02.00,00
1500 meter
Gutter Jenter
Gull Sølv Bronse Gull Sølv Bronse
02.25,00 02.31,00 02.37,00 02.45,00 02.54,00 03.03,00
500 meter
Gutter Jenter
Gull Sølv Bronse Gull Sølv Bronse
00.45,00 00.47,00 00.49,50 00.47,50 00.50,50 00.53,50
1000 meter
Gutter Jenter
Gull Sølv Bronse Gull Sølv Bronse
01.28,50 01.34,50 01.40,50 01.36,50 01.42,50 01.48,50
1500 meter
Gutter Jenter
Gull Sølv Bronse Gull Sølv Bronse
02.21,00 02.27,00 02.33,00 02.35,00 02.44,00 02.53,00
3000 meter
Gutter Jenter
Gull Sølv Bronse Gull Sølv Bronse
05.00,00 05.12,00 05.24,00
500 meter
Gutter Jenter
Gull Sølv Bronse Gull Sølv Bronse
00.42,50 00.44,00 00.46,50 00.47,00 00.50,00 00.53,00
1000 meter
Gutter Jenter
Gull Sølv Bronse Gull Sølv Bronse
01.26,00 01.30,00 01.34,50 01.35,50 01.41,50 01.47,50
1500 meter
Gutter Jenter
Gull Sølv Bronse Gull Sølv Bronse
Gull Sølv Bronse Gull Sølv Bronse
3000 meter
Gutter Jenter
Gull Sølv Bronse Gull Sølv Bronse
04.50,00 05.02.00 05.14,00
500 meter
Gutter Jenter
Gull Sølv Bronse Gull Sølv Bronse
00.41,50 00.43,50 00.45,50 00.46,50 00.49,50 00.52,50
1000 meter
Gutter Jenter
Gull Sølv Bronse Gull Sølv Bronse
01.24,00 01,28,00 01.32,00 01.35,00 01.41,00 01.47,00
1500 meter
Gutter Jenter
Gull Sølv Bronse Gull Sølv Bronse
02.09,00 02.15,00 02.21,00 02.27,00 02.36,00 02.45,00
3000 meter
Gutter Jenter
Gull Sølv Bronse Gull Sølv Bronse
04.40,00 04.52,00 05.04,00 05.10,00 05.30,00 05.50,00
500 meter
Gutter Jenter
Gull Sølv Bronse Gull Sølv Bronse
00.40,50 00.42,50 00.44,50 00.45,50 00.48,50 00.51,50
1000 meter
Gutter Jenter
Gull Sølv Bronse Gull Sølv Bronse
01.22,00 01.26,00 01.30,00 01.34,00 01.40,00 01.46,00
1500 meter
Gutter Jenter
Gull Sølv Bronse Gull Sølv Bronse
02.06,00 02.12,00 02.18,00 02.23,00 02.29,00 02.35,00
3000 meter
Gutter Jenter
Gull Sølv Bronse Gull Sølv Bronse
04.22,00 04.34,00 04.46,00 05.04,00 05.22,00 05.40,0
5000 meter
Gutter Jenter
Gull Sølv Bronse Gull Sølv Bronse
07.42,0 07.57,0 08.12,0
500 meter
Gutter Jenter
Gull Sølv Bronse Gull Sølv Bronse
00.39,50 00.41,50 00.43,50 00.45,00 00.48,00 00.51,00
1000 meter
Gutter Jenter
Gull Sølv Bronse Gull Sølv Bronse
01.18,00 01.22,00 01.24,00 01.31,00 01.37,00 01.43,00
1500 meter
Gutter Jenter
Gull Sølv Bronse Gull Sølv Bronse
02.00,00 02.06,00 02.12,00 02.21,00 02.30,00 02.39,00
Gutter Jenter
Gull Sølv Bronse Gull Sølv Bronse
3000 meter
Gutter Jenter
Gull Sølv Bronse Gull Sølv Bronse
04.17,00 04.29,00 04.41,0 04.58,00 05.08,00 05.18,00
5000 meter
Gutter Jenter
Gull Sølv Bronse Gull Sølv Bronse
07.30,00 07.45,00 08.00,0
500 meter
Gutter Jenter
Gull Sølv Bronse Gull Sølv Bronse
00.37,50 00.39,50 00.41,50 00.44,5 00.47,5 00.50,5
1000 meter
Gutter Jenter
Gull Sølv Bronse Gull Sølv Bronse
01.14,50 01.18,50 01.22,50 01.28,00 01.34,00 01.40,00
1500 meter
Gutter Jenter
Gull Sølv Bronse Gull Sølv Bronse
01.53,50 01.59,50 02.05,00 02.15,00 02.24,00 02.33,00
3000 meter
Gutter Jenter
Gull Sølv Bronse Gull Sølv Bronse
03.58,00 04.10,00 04.22,00 04.40,00 04.50,00 05.00,00
5000 meter
Gutter Jenter
Gull Sølv Bronse Gull Sølv Bronse
06.50,00 07.05,00 07.20,50 08.20,00 08.35,00 08.50,00
Gutter Jenter
Gull Sølv Bronse Gull Sølv Bronse
14.20,00 14.50,00 15.20,00

Oversikt over merketakere (inkl. info om kvalifiserende tid/sted/dato) sendes kretsleder.

NAVN BOSTED
Bjørn Dalby Hamar
Reinhold Blakseth Elverum
Per Sandlie Hamar
Morten Bjørnsmoen Tynset
Amund Sjøbrænd Hamar
Ivar Strand Sand
Ådne Søndrål Hamar
Oskar Løkken Tynset
Ole Sørli Kongsvinger
Odd Løvmo Kongsvinger
Janne Tennmann Hamar
Pål Jan Stokke Tynset
Heidi Støkker Kongsvinger
Bjørn Egil Lundgrenn Kongsvinger
Eskil Ervik Hamar
Lasse Sætre Sand
Stian Dalen Sand
Stian Haugsrud Stange
Anna Øvergaard Stange
Arild Nebb Ervik Hamar
Randi Nordli Brumunddal
Ivar Holmen Savalen
Odd Aaasegård Savalen
Sverre Tangen Sand
Even Wetten Hamar
Dag Erik Kleven Sander
Magne Løkken Stange
Per Nordby Hamar
Frode Bartholdsen Hamar
Gunnar Nygård Sand
Kjell Martin Lund Stange
Erik Julsrud Stange
Hans Johansen Hamar
Martine Ripsrud Stange
Inga Anne Vasaasen Stange
Jens Vasaasen Stange
Hallgeir Engebråten Nord-Odal

Rekorder i rødt har blitt satt i inneværende sesong.

Distanse Tid Rekordinnehaver
Dato Sted Klubbtilhørighet

Jenter

08.03.2014 Herensveen Sand IF
21.02.2015 Hamar V Sand IF
22.02.2015 Hamar V Sand IF

Gutter

02.03.2013 Hamar V Hamar IL
01.03.2014 Hamar V Sand IF
02.03.2014 Hamar V Sand IF
Distanse Tid Rekordinnehaver
Dato Sted Klubbtilhørighet

Jenter

01.03.2014 Hamar V Kongsvinger SK
01.03.2014 Hamar V Kongsvinger SK
02.03.2014 Hamar V Kongsvinger SK

Gutter

03.03.2013 Hamar V Kongsvinger SK
02.03.2013 Hamar V Kongsvinger SK
02.03.2014 Hamar V Hamar IL
01.03.2007 Hamar V Elverum IL
Distanse Tid Rekordinnehaver
Dato Sted Klubbtilhørighet

Jenter

02.01.2010 Hamar V Stange SpK
18.03.2011 Heerenveen Stange SpK
13.02.2011 Stavanger Stange SpK
06.02.2011 Bjugn Stange SpK

Gutter

01.03.2014 Hamar V Kongsvinger SK
22.11.2015 Hamar V Sand IF
21.11.2015 Hamar V Sand IF
10.01.2016 Hamar V Sand IF
05.03.2005 Tynset Tynset IF
Distanse Tid Rekordinnehaver
Dato Sted Klubbtilhørighet

Jenter

09.01.2011 Hamar V Stange SpK
10.12.2011 Hamar V Stange SpK
04.12.2011 Berlin Stange SpK
11.03.2012 Hamar V Stange SpK

Gutter

27.02.2016 Heerenveen Hamar IL
26.02.2016 Heerenveen Hamar IL
27.02.2016 Heerenveen Hamar IL
20.11.2016 Hamar V Nord-Odal IL
10.01.2009 Hamar V Hamar IL
Distanse Tid Rekordinnehaver
Dato Sted Klubbtilhørighet

Jenter

17.03.2012 Heerenveen Stange SpK
10.03.2012 Hamar V Stange SpK
02.03.2013 Hamar V Stange SpK
16.12.2012 Stavanger Stange SpK
16.12.2012 Stavanger Stange SpK

Gutter

26.02.2016 Heerenveen Kongsvinger SK
27.02.2016 Heerenveen Kongsvinger SK
27.02.2016 Heerenveen Kongsvinger SK
26.02.2016 Heerenveen Kongsvinger SK
16.03.2011 Calgary Hamar IL
26.02.2012 Hamar V Hamar IL
Distanse Tid Rekordinnehaver
Dato Sted Klubbtilhørighet

Jenter

02.03.2013 Stavanger Stange SpK
09.02.2014 Hamar V Stange SpK
18.01.2014 Stavanger Stange SpK
09.02.2014 Hamar V Stange SpK
20.10.2013 Hamar V Stange SpK

Gutter

23.03.2002 Calgary Sander IL
25.02.2012 Hamar V Stange Spk
20.11.2016 Hamar V Nord-Odal IL
19.11.2016 Hamar V Kongsvinger SK
11.03.2012 Hamar V Stange Spk
13.01.2008 Hamar V Tynset IF
Distanse Tid Rekordinnehaver
Dato Sted Klubbtilhørighet

Jenter

14.03.2014 Calgary Stange SpK
13.03.2013 Calgary Stange SpK
16.03.2014 Calgary Stange SpK
26.10.2014 Hamar V Stange SpK
21.12.2014 Arendal Stange SK

Gutter

15.03.2012 Calgary Hamar IL
17.03.2012 Calgary Hamar IL
10.03.2012 Calgary Hamar IL
14.03.2014 Calgary Hamar IL
14.03.2012 Calgary Hamar IL
20.10.2013 Hamar V Hamar IL
Distanse Tid Rekordinnehaver
Dato Sted Klubbtilhørighet

Jenter

13.03.2015 Stavanger Stange SK
14.03.2015 Stavanger Stange SK
23.10.2015 Stavanger SA Stange SK
24.10.2015 Stavanger SA Stange SK
20.12.2015 Stavanger SA Stange SK

Gutter

16.03.2002 Calgary Hamar IL
24.03.2002 Calgary Hamar IL
21.03.2002 Calgary Hamar IL
16.03.2001 Calgary Sander IL
13.02.2010 Hamar V Tynset IF
15.02.2015 Stavanger Hamar IL
Distanse Tid Rekordinnehaver
Dato Sted Klubbtilhørighet

Jenter

18.03.2016 Calgary Stange SK
17.03.2016 Calgary Stange SK
20.03.2016 Calgary Stange SK
27.11.2016 Hamar V Stange SK
14.02.2016 Stavanger SA Sand IF
15.01.1997 Hamar V Hamar IL

Gutter

19.03.2016 Calgary Hamar IL
11.01.2009 Hamar V Tynset IF
12.09.2008 Salt Lake City Tynset IF
21.03.2002 Calgary Sander IL
20.03.1999 Calgary Hamar IL
30.03.1999 Calgary Hamar IL
Distanse Tid Rekordinnehaver
Dato Sted Klubbtilhørighet

Jenter

18.03.2016 Calgary Stange SK
17.03.2016 Calgary Stange SK
20.03.2016 Calgary Stange SK
18.01.1992 Heerenveen Hamar IL
19.01.1992 Heerenveen Hamar IL
15.01.1997 Hamar V Kongsvinger IL

Gutter

09.03.2007 Salt Lake City Hamar IL
19.11.2005 Salt Lake City Hamar IL
18.11.2005 Salt Lake City Hamar IL
05.11.2005 Calgary Hamar IL
19.11.2005 Salt Lake City Hamar IL
19.03.2006 Calgary Sand IF

Uoffisielle bestenoteringer på ikke godkjente distanser

Distanse Tid Rekordinnehaver
Dato Sted Klubbtilhørighet

Gutter 13 år

29.12.2004 Tynset Tynset IF

Gutter 14 år

11.03.2006 Tynset Tynset IF

Linker

Hamar IL Hurtigløp

Norges Skøyteforbund

Hamar IL Kunstløp

Stange SK

Kongsvinger KK

Storhamar kunstløp

Kongsvinger SK

Tynset IF

Nord-Odal IL

Black River Rollers
Hamar Roller Derbyklubb

Kontakter i hsk

  • Medlem
  • Elin Myhre
  • Storhamar kunstløp
  • 997 49 212
  • Medlem
  • Turid Engebråten
  • Nord-Odal IL
  • 926 91 454
  • Valgkomiteen konstituerer seg selv.